پیشخدمتینظافتکار ادارینظافتکار منازل

دوره آموزش نیروهای خدمات اداری (پیشخدمت اداری)

دوره آموزش نیروهای خدمات اداری (پیشخدمت اداری)

دوره آموزش نیروهای خدمات اداری (پیشخدمت اداری) یکی از مهم‌ترین آموزش‌های ارائه شده توسط گروه آموزشی میزبان دانش می‌باشد که از سال ۱۳۸۹ با رزومه عالی در این زمینه اقدام به فعالیت نموده است.

در آموزش نیروهای خدمات اداری و شرکتی ما به فراگیران آداب معاشرت، اصول تشریفات پذیرایی، بهداشت فردی و نظافت محیطی را آموزش می دهیم.

هدف از آموزش کارکنان خدمات

آمادگی کارکنان خدمات در مواجهه با وظایف محوله از اهداف اصلی آموزش کارکنان خدمات می باشد که با ارائه آموزش‌های عملی و تئوری سعی می کند کلیه تجربیات خود را به صورت کارا و موثر به پرسنل خدمات انتقال دهد.

دوره آموزش نیروهای خدمات اداری (پیشخدمت اداری) باعث می شود علاوه بر بالا رفتن سطح علمی کارکنان و سلامت کارکنان اداری در بحث رعایت صحیح بهداشت و استفاده صحیح از لوازم بهداشتی و مواد ضد عفونی کنندگی ، با بالا رفتن سطح علمی پرسنل خدماتی ایجاد حس اعتماد به نفس در انها نیز می شود.

لذا از این پس انتظار می رود که با آموزش پیشخدمت اداری، نیروهای خدمات اداری و…کارهای خود را با علاقه بیشتر و با دقت بیشتر انجام دهند و نه فقط برای رفع تکلیف کاری را انجام بدهند.

پیشنهاد می‌کنیم ببینید  لباس نیروهای خدماتی و پذیرایی در ادارات و سازمان ها

کنترل و ارزیابی بعد از آموزش

تجربه به ما نشان داده آنچه باعث تأثیر زیاد آموزش می شود کنترل و ارزیابی بعد از آموزش است که باید از طریق یکی از سرپرستان انجام پذیرد.

برای اینکه سرپرست بتواند به طور صحیح و یکنواخت از پرسنل تحت امر خود ارزیابی داشته باشد، گروه آموزشی میزبان دانش اقدام به طراحی چک لیست هایی مختص آبدارخانه و نظافت بخش های عمومی و اداری نموده است که با تکمیل این چک لیست ها می توانند تشخیص دهند که کدام یک از کارکنان خدمات وظایف خود را به درستی انجام داده است یا خیر.

دوره آموزش نیروهای خدمات اداری (پیشخدمت اداری)

 

 محتوای آموزشی دوره خدمات به شرح زیر می باشد

  • آداب معاشرت شغلی و الگوهای رفتاری در ارتباطات موثر
  • اصول پذیرایی در جلسات و اتاق مدیریت
  • اصول پذیرایی در جلسات مهم vip
  • اصول جمع کردن و چیدمان اتاق جلسات و کنفرانس ها
  • تهیه و آماده سازی نوشیدنی های سرد و گرم
  • رعایت اصول بهداشتی در پذیرایی و آماده سازی
  • طریقه استفاده صحیح از شوینده ها و ضدعفونی کننده ها
  • رعایت اصول آراستگی محیط
پیشنهاد می‌کنیم ببینید  دوره آموزشی مهارت پاکبانان شهرداری

آموزش آبدارچیان و پیشخدمت اداری

 

مدت زمان دوره آموزشی

زمان آموزش ۸ ساعت می باشد که به صورت تئوری و عملی در محل شما آموزش داده میشود در صورتی که آموزش در شرکت یا سازمان شما باشد نیاز به یکسری وسایل برای کارگاه های عملی هستید که می‌توانید کنداکتور کلاس را از اینجا دانلود کنید

 چه کسانی می توانند در این دوره شرکت کنند

آموزش کارکنان خدمات برای کلیه آبدارچیان و میزبانان اداری و شرکتی و همچنین نظافتچیان ضروری بوده که توصیه می‌شود حتماً سرپرست مستقیم خدمات هم در این دوره شرکت نماید

با ما تماس بگیرید

گروه آموزشی میزبان دانش  آموزش های خود را در سراسر ایران ارائه می دهد و در صورت نیاز به مشاوره رایگان می توانید از طریق پنل تماس با ما با کارشناسان آموزشی ما در ارتباط باشید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا