پیشخدمتینظافتکار اداری

دوره آموزشی مهارت پاکبانان شهرداری

دوره آموزشی مهارت پاکبانان شهرداری

دوره آموزشی  مهارت پاکبانان شهرداری : برای آموزش چهره به چهره پاکبانان  و آموزش موارد بهداشتی و موارد ایمنی در کار صورت می گیرد. از آنجایی که بخشی از سلامت جامعه به  این قشر بستگی دارد و (پاکیزگی و آلودگی محیط ) پس لازم است در اموزش به این اقشار جامعه نهایت دقت را به عمل آورده شود.

کلیه پرسنلی که در شهرداری مشغول به فعالیت هستند مطمئنا فعالیت خطیری را بر عهده دارند.

اما در بین کلیه سازمان های شهرداری سازمان خدمات شهری، بیشتر در معرض خطرهستند. بد لیل پاکسازی شهر از آلودگی ها و زباله های خانگی و معابر عمومی کار مهم تری را نسبت به سایرین انجام می دهد.

شاید اگر یک ماه هر یک از سازمان های شهرداری تعطیل شود ضرر و زیان آن عده قلیلی را تهدید کند آما اگر سازمان خدمات شهری تعطیل شود کلیت افراد جامعه دچار مشکل می شود.

آموزش آبدارچیان و پیشخدمت اداری

جهت بهبود کارایی و ارتقاء کارکنان  پاکبانان شهرداری 

1- با توجه به اینکه پاکبانان دائما با زباله ها در ارتباط هستند که این زباله ها می تواند بسیاری از بیماری های عفونی – پوستی و ریوی را برای آنان ایجاد کند آگاه نمود نشان اهمیت فراوانی دارد تا در معرض بیماری های گفته شده قرار نگیرند.

2- هر یک با روش کار خود و حتی چگونگی استفاده از وسایل و تجهیزات مورد نظر پی ببرند.

حال با توجه به اینکه موسسه آموزشی میزبان دانش پیشتاز در آموزش های خاص می باشد برای گروه خدمات شهری نیز آموزش مناسب و مرتبط را آماده نموده و با قرار داد از  طرف شرکت به آموزش کارکنان شما می پردازد.

قبول کنید که آموزش مداوم و مستمر نه یک هزینه بلکه یک سرمایه گذاری بلند مدت است خواهشمند است برنامه ریزی های توسعه نیروی انسانی را همیشه در نظر داشته باشید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا